For Jack

• ⛵Noah's Ark⛵

Coś ty o mnie kurwa napisał,ty mała biedna kurwo? Wiedz śmieciu, że skończyłem studia oficerskie z najwyższymi ocenami i od razu po nich przyjęli mnie do GROMu, brałem udział w misjach w Kosowie, Nikaragui, Portoryko, Iraku, Afganistanie i Pakistanie i mam ponad 300 zabitych terrorystów na koncie. Jestem doskonale przeszkolony w walce partyzanckiej i jako snajper - dostałem odznaczenie dla najlepszego strzelca wyborowego Wojska Polskiego. Jestes dla mnie po prostu kolejnym celem, któremu mogę niespodziewanie rozjebać łeb z 800 metrów. Zmiote cie smieciu z powierzchni ziemii z precyzja dotad nieznana na tej planecie, slyszysz chujku? Myslisz psie, ze mozesz sobie pisac w internecie co tylko zechcesz nie poniesiesz za to konsekwencji? Blad skurwysynu, gdy to czytasz moi kumple z Agencji Bezpieczenstwa Wewnetrzego we wspolpracy z CIA namierzaja twoj adres IP, wiec szykuj swoja dupe na jesien sreniowiecza. Jestes juz kurewsko martwy, szczeniaku. Moge w tej chwili byc gdziekolwiek, ale i tak gdy tylko najdzie mnie ochota moge cie rozjebac na jeden z siedmiuset sposobow a i to tylko golymi rekoma. Poza doskonałym przeszkoleniu we wschodnich sztukach walki (znam kung-fu, karate - czarny pas, krav maga i zloty medal w jiu-jitsu) znam sie rewelacyjnie na broni, a tej mam caly arsenal i uwierz mi, uzyje jej tyle, aby z twojego marnego zycia nie zostal nawet najdrobniejszy atom . Gdybys wiedzial gowniarzu co sciagasz na siebie swoim "madralinskim" hejtem pewnie zesralbys sie cztery razy w gacie i pisal gdzie sie da, ze zalujesz chocby samego pomyslenia o tym. Ale nie mogles tego wiedziec i teraz suko zaplacisz za to najwyzsza cene. Jestes pierdolonym trupem.

• 27

Cos to o mně teď kurva napsal, ty malá děvko? Měl bys vědět, že jsem absolvoval v nejvyšší třídě Navy Sealů, a zúčastnil jsem se spousty tajných nájezdu na Al-Kajdu, a dokázaně jsem zabil přes 300 lidí. Jsem vytrénovaný v Guerilla warfare a jsem nejlepší odstřelovač v celé Americké armádě. Nejsi pro mě nic víc, než jen další terč. Odstraním tě jak kokot, a to s takovou přesností, kterou tenhle svět ještě nikdy nespatřil, zapiš si moje zkurvený slova. Myslíš si, že přes internet můžeš jen tak říkat takový kokotiny? Mysli znova, hajzle. Při tom jak se bavíme, kontaktuju mou tajnou síť špiónů z celých Spojených států a zároveň se teď pátrá po tvý IP adrese, takže by ses měl radši připravit na bouři, ty červe. Bouři, která má za úkol vyhladit tu trapnou malou věc, kterou nazýváš svůj život. Jsi kurva mrtvej, chlapče. Můžu být kdekoliv, kdykoliv, a znám 700 zůsobů na to, jak ti vzít život, a to jen se svýma holýma rukama. Nejen že jsem značně vytrénován v neozbrojeném boji, ale mám přístum k celýmu arsenálu Americký mariňáků, a využiju ho v plné míře k tomu, abych tě vyprovodil z tohodle světa, ty zasranej hajzle. Jen kdybys vědel jakej trest zažiješ, kvůli tvýmu "chytrýmu" malýmu komentáři, tak bys možná držel tu svou zkurvenou hubu. Ale tys nemohl, tys to neudělal, a za to teď zaplatíš, ty kurevskej idiote. Už teď jsi mrtvej, clapče.

But we're still friends, right?

• ⛵Noah's Ark⛵

@Jack-the-Ripper said in For Jack:

Cos to o mně teď kurva napsal, ty malá děvko? Měl bys vědět, že jsem absolvoval v nejvyšší třídě Navy Sealů, azúčastnil jsem se spousty tajných nájezdu na Al-Kajdu, a dokázaně jsem zabil přes 300 lidí. Jsem vytrénovaný v Guerilla warfare a jsem nejlepší odstřelovač v celé Americké armádě. nejsi pro mě nic víc, než jen další terč. Odstraním tě jak kokot s takovou přesností, kterou tenhle svět ještě nikdy nespatřil, zapiš si moje zkurvený slova. Myslíš si, že přes internet můžeš jen tak říkat takový kokotiny? Mysli znova, hajzle. Při tom jak se bavíme, kontaktuju mou tajnou síť špiónů z celých Spojených států a pátrá se teď po tvý IP adrese, takže by ses měl radši připravit na bouřii, ty červe. Bouři, která má za úkol vyhladit tu trapnou malou věc, kterou nazýváš svůj život. Jsi kurva mrtvej, chlapče. Můžu být kdekoliv, kdykoliv, a znám 700 zůsobů na to, jak ti vzít život, a to jen se svýma holýma rukama. Nejen že jsem značně vytrénován v neozbrojeném boji, ale mám přístum k celýmu arsenálu Americký mariňáků, a využiju ho v plné míře k tomu, abych tě vyprovodil z tohodle světa, ty zasranej hajzle. Jen kdybys vědel jakej trest zažiješ, kvůli tvýmu "chytrýmu" malýmu komentáři, tak bys možná držel tu svou zkurvenou hubu. Ale tys nemohl, tys to neudělal, a za to teď zaplatíš, ty kurevskej idiote. Už teď jsi mrtvej, clapče.

But we're still friends, right?

Oh yes jack
    we are the best of buds

• Famous Forumers

I know this is Polish, but what in the hell just happened?

• CRAAAAMPS

• Famous Forumers

@Novachiz Woah, your back

• CRAAAAMPS

@SpookyHero just a wee bit

• Famous Forumers

@Novachiz Oof, I just came back after 3-4 months. lmao

• Kool Kiddos

Bad translation from Google Translate for what Pucci said:

What the fuck did you write about me, you poor little fuck? Guess I have finished my highest ranking officer studies and immediately accepted them to GROM, I participated in missions in Kosovo, Nicaragua, Puerto Rico, Iraq, Afghanistan and Pakistan, and I have more than 300 killed terrorists in my account. I am well trained in guerrilla warfare and as a sniper - I was awarded the best Polish shooter. You are just another target for me, which I can suddenly shake head from 800 meters. An earthly litter with precision unknown to this planet, you hear a chuck? You think the dog you can write on the Internet what you want you will not bear the consequences? The pain of a motherfucker, when you read my friends from the Internal Security Agency in co-operation with the CIA are tracking your IP address, so make up your ass in the autumn of silver. You are already dead fucking, puppy. I can be anywhere right now, but even so, whenever I want to, I can scrounge on one of the seven hundred ways, and it's just shaves. In addition to the excellent training in Eastern martial arts (I know kung fu, karate black belt, krav magician and jiu-jitsu gold medal) I know excellent on weapons, and this one has all the arsenal and believe me, use it so much that from your There was not even a smallest atom. If you know the hacker what you're doing with your & quot; madralinsky & quot; hey you will probably go out four times in a mess and write where you can, that you pour even the idea of ​​it. But you could not know that and now you pay the highest price for this. You are a fucking corpse.

• Kool Kiddos

Bad translation from Google Translate for what jack said:

But we're still niggas right :ok_hand: :joy: :100:

• ⛵Noah's Ark⛵

@SpookyHero said in For Jack:

I know this is Polish, but what in the hell just happened?

Poland war

• Donor

@Quazar bad google translate of a already bad copypasta.

What the fuck did you just fucking say about me, you little bitch? I’ll have you know I graduated top of my class in the Navy Seals, and I’ve been involved in numerous secret raids on Al-Quaeda, and I have over 300 confirmed kills. I am trained in gorilla warfare and I’m the top sniper in the entire US armed forces. You are nothing to me but just another target. I will wipe you the fuck out with precision the likes of which has never been seen before on this Earth, mark my fucking words. You think you can get away with saying that shit to me over the Internet? Think again, fucker. As we speak I am contacting my secret network of spies across the USA and your IP is being traced right now so you better prepare for the storm, maggot. The storm that wipes out the pathetic little thing you call your life. You’re fucking dead, kid. I can be anywhere, anytime, and I can kill you in over seven hundred ways, and that’s just with my bare hands. Not only am I extensively trained in unarmed combat, but I have access to the entire arsenal of the United States Marine Corps and I will use it to its full extent to wipe your miserable ass off the face of the continent, you little shit. If only you could have known what unholy retribution your little “clever” comment was about to bring down upon you, maybe you would have held your fucking tongue. But you couldn’t, you didn’t, and now you’re paying the price, you goddamn idiot. I will shit fury all over you and you will drown in it. You’re fucking dead, kiddo.

Log in to reply

Looks like your connection to Nilly's Realm was lost, please wait while we try to reconnect.